Knížka 3 – Ze Sněžky na Sněžku

Posted on

Třetí knižní pokračování deníků mělo být opět z dlouhého trailu přes Spojené státy. Ale všechno se nedá naplánovat a je to tak dobře. Cesta po hranici České republiky v době koronavirové byla splacení dluhu generaci našich rodičů, kteří měli naši zemi procouranou mnohem více než generace následující.

A byla také osobním exkurzem do naší nedávné historie. Ale hlavně zkušeností, že osobní svoboda se dá zažívat i ve chvíli, kdy máme domácí vězení.

Knížka se dá sehnat prakticky v každém knihkupectví, a nebo rovnou na webu vydavatele. A já z ní mám radost stejně velkou jako z předchozích dvou.

4 Replies to “Knížka 3 – Ze Sněžky na Sněžku”

  1. Už se těším. Ačkoliv sleduji deníky takřka online, není nad papírovou knihu. Díky,

  2. Dosud jsem přešla 7 hraničních pohoří v Čechách po etapách. Knížku jsem si koupila a po přečtení plánuji obejít republiku po hranicích také. Využiji všech informací a rad. Žiji kousek od Sněžky, mám spoustu času jako důchodkyně, veškeré vybavení na treking a hlavně velkou touhu, chuť a odhodlání. Miluji knížky a DVD o trekingu, mám již nějaké zkušenosti a dovedu se o sebe postarat. Do zahraničí bych si už netroufla, ale u nás je taky stále co objevovat. Chodím sama, ale potkávám milé a hodné lidi, kteří mi drží palce. Díky za Vaše krásné knížky.

Přidat komentář