Festival NALEHKO

Posted on

Pacifická hřebenovka (Pacific Crest Trail), rozvodí USA (Continental Divide Trail), Appalačské pohoří (Appalachian Trail), extrémní bikové závody bez zajištění (Trans Am), zimní pěší závod bez zajištění (Yukon Arctic Ultra), pack-rafting v kanadské divočině, výstup na osmitisícovku alpským stylem novou cestou, přeběh že Sněžky na Gerlach a paddleboarding ve Skandinávii. Tohle všechno slibuje malý, ale obsahem nabitý program festivalu Nalehko v Liberci, který se odehraje o víkendu 19. – 20. 9. 2020.

Součástí je nejen repríza mého povídání o Contiental Divide Trailu (2018), ale také seminář pro ty, kteří se chtějí vydat na Pacific Crest Trail a rádi by si o tom popovídali s těmi, kteří ho už prošli. K dispozici bude Kačka Plíhalová, Petr Kosek a já.

Festival organizuje, jak je z názvu a místa konání patrné, parta z Nalehko.com. Osobně jim vděčím za mnohé (ne, nesponzorují mě, jen jsem se od nich spoustu věcí naučil), a tak jsem rád, že se můžu aktivně zúčastnit. Beru to jako možnost se sejít v komorním prostředí Lidových Sadů s dalšími, kteří onemocněli podobnou nemocí a pod slovem výlet si představí něco delšího, než víkendovou procházku po Kokořínsku. Bude čas si popovídat, nechat se inspirovat od ostatních, vyměnit si zkušenosti, prostě chvilku být se svým kmenem.

Těším se.

Facebook: https://facebook.com/events/s/festival-nalehko/2531115660468380/?ti=icl

Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/23010-festival-nalehko

One Reply to “Festival NALEHKO”

Přidat komentář