CDT návrat 2. den

Posted on

Snídáme zase všichni společně, Peppermint Skunk se nenechá odehnat od plotny, tak mu alespoň dělám servis a Rowen, jak jinak, čaruje s kávou. Ochutnáme dva fantastické kousky, takhle dobrý (a podle Rowena dost vzácný) kafe jsem ještě nepil. Schválně nám pak udělá (při zachování stejně vědeckého postupu připravy) normální kafe ze supermarketu. Po předchozím zážitku se to nedá pít.

Balím se a v jedenáct se dojatě loučíme s Peppermint Skunkem. Je to skvělý parťák a myslím, že na rozloučenou mohu ocitovat slova Humphrey Bogarta z filmu Casablanca (1942); ”Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship.”

Odmítám Anninu nabídku odvozu, raději si před dvacetihodinovou cestou autobusem protáhnu nohy. Děkuju za velkorysou pohostinnost a mizím

Na nádraží procházím bezpečnostní kontrolou, pomalu jak na letišti. Chvíli před jednou vyjíždím. Dvě hodiny si povídám s Nicole (62, Quebec), která jede na návštěvu za dcerou. Pak na sedačce osamím a začnu podřimovat. Jen mne občas vyruší hlučna skupinka vedle sedících Indů. Když nespím, koukám na kopce kolem.

Třeba se tu taky jednou budu moct projít. V jedenáct usnu.

5 Replies to “CDT návrat 2. den”

 1. Jakube, díky za skvělé čtení, je to velká inspirace. Můžu se zeptat jak jste tohle všechno datloval? IPhonem, je to možné? Offline a pak, když byl signál, jste to postoval? Díky moc a přeju šťatsnou cestu domů. j.

 2. „Třeba se tu taky jednou budu moct projít.“

  Takze po Tripple crown bude nasledova Great Divide Trail?:)

 3. Jakube, jste borec!
  A krom toho vseho jste ziskal super kamarada. Peppermint Skunk vypada jako fajn chlap a kolik takovych soul mates za zivot potkate, ze?
  Tak stastny navrat domu a uz se tesim na dalsi zapisky a prenadherne fotky!

 4. Nejvíc super je, že pořád je co číst u ranní kávy 🙂
  Jakube, moc díky.

Přidat komentář