Knížka 2 – Continental Divide Trail

Posted on

Druhá knížka, papírová verze tohoto deníku, tentokrát zaznamenávající cestu přes Skalisté hory – Continental Divide Trail, je na světě.

Jako ta první i tahle je k dostání u všech dobrých knihkupců, nebo přímo na eshopu nakladatele: www.albatrosmedia.cz/tituly/52042072/jakubuv-cestovni-denik-2/.

Pokud čtenář tohoto blogu použije při objednávce slevový kód JAKUB, bude mít do konce dubna 2019 dopravu zdarma. Kód lze uplatnit i pro knížku první: www.albatrosmedia.cz/tituly/36367877/jakubuv-cestovni-denik/

U příležitosti vydání budu 12.5. 2019 od 10:30 (ano, je to nedělní dopoledne) na knižním veletrhu SVĚT KNIHY na pražském Výstavišti ještě jednou promítat fotky a vyprávět o CDT naživo.

Radost!

15 Replies to “Knížka 2 – Continental Divide Trail”

 1. Skvělé, už se na ni moc těším, hned se pro ni zastavím v knihkupectví 🙂

 2. Na papíru se to přece jen čte líp než na počítači. Škoda jen, že tam nebudou všechny ty parádní fotky, které byly na blogu.

 3. Bude letos zase nějaká dlouhá cesta? Doufám, že bude zase co číst 🙂 Už se nemůžu dočkat nových příspěvků 🙂

 4. Ahoj!!! Tak včera jsem si pořídil druhý díl tvého deníku. Perfektní práce. Moc mě baví číst o tvých cestách. I proto jakým způsobem píšeš. Dale pak musím říct že mně velice potěšilo že jsi zachoval formát knihy a grafický design. V knihovničce se budou vedle sebe nádherně vyjímat!!! Moc dobrá práce. A už teď se těším jestli se rozhodneš vydat nějaký další z tvých deníků. Díky moc!!! Jirka

 5. Dnes jsem se konečně dočkala balíčku s druhým dílem deníku.
  Příspěvky na blogu si užívám hlavně díky množství nádherných fotek, které na velkém monitoru krásně vyniknou, a taky kvůli autentičnosti. Nedočkavě čekám na každý nový příspěvek…. Skvělé jsou i přednášky s promítáním.
  V případě textu dávám ale jednoznačně přednost tištěné podobě…. prostě kniha je KNIHA
  Tátova předmluva je krásná až dojemná….. je z ní cítit, jak moc je pyšný… a má být proč.
  Kubo, moc děkuji.
  Přeji spoustu skvělých zážitků na dalších cestách a těším se na nové zápisky a fotky.

 6. Gratuluji k druhe knize. První jsem přečetla celkem rychle. Mám jednu poznamku a nevím kam vám ji napsat. 🙂 Psal jste někde koncem knihy, ze jste měl málo bílkovin nebo že jste nenaranen na to správné jídlo na cesty. Zkuste si příště nakoupit sušené maso (neni to jerky) od Wild Zora Food. Mají I sušená jídla na cesty. Vše perfektně vyvážené a zdravé. V Americe to teď mají ve Walmartech a vyrábí to Češka v Coloradu. Je to výborné. Obsahuje to i bylinkb, ovoce a zeleninu. Musíte ochutnat. Na cesty je to lehké, skladné.

  1. Díky za tip! Na CDT už jsem s výživou problém neměl, prostě jsem si to víc hlídal, ale každé zpestření jídelníčku vítám!!

 7. Určitě jste našel, ale kdyby náhodou ještě ne..Tak tady pro to Vaše zpestření 😉 PS: dělám jí PR zadarmo, protože mi to vážně chutná. Škoda jen, že to nekoupíme v Čechách..Přejí další chodecké úspěchy a těším se na druhý díl vaší knihy..Alespoň si počíst, když toho nejsem schopná! 😀 https://wildzora.com/

 8. Jakube přečetla jsem jedním dechem druhou knížku a pak začala v knihovně shánět prvni…Držím palce, rodiče jsou na vás hrdí,krásně to vystihl v předmluvě váš táta . Tak hodně zážitků a sťastné návraty Vám přeji. Eva Jančová

 9. Také jsem četla jedním dechem a pak utíkala pro první. Krásně napsáno, máte skvělý vypravěčský dar. Tedˇ je to můj velký cestovatelský sen. Děkuji za inspiraci.

Přidat komentář